Δευτέρα, 6 Ιουλίου 2015

ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΝΗ

Νικητής στα 10 χιλιόμετρα
ο Τανούς Πέτρος Αμπντάλα του Εθνικού

● ΠΡΩΤΙΑ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ (ΣΔΥΜ) ΣΤΑ 5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ
● ΟΙ ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ (2 ΧΛΜ) ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (1 ΧΛΜ) ΝΙΚΗΤΕΣ ΣΤΟΝ 2ο ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟ ΑΓΩΝΑ MANIACS

ΜΕ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ επιτυχία και μεγάλη συμμετοχή ένας ακόμη επιτυχημένος, ο 5ος φετινός, Δρόμος Δυτικής Μάνης, πέρασε στην ιστορία των σπουδαίων διοργανώσεων που με μεράκι και αγάπη για τον αθλητισμό κατορθώνουν και φέρνουν σε πέρας οι διοργανωτές του Συλλόγου Δρομέων Υγείας Μεσσηνίας, του Αθλητικού Συλλόγου Mani Academy που όπως πάντα είχαν στο πλευρό τους αρωγό τον Δήμο Δυτικής Μάνης.
Οι συμμετοχές φέτος ήταν όπως και τα προηγούμενα χρόνια πολλές και το κλίμα άκρως γιορτινό, μιας και ο Δρόμος Δυτικής Μάνης δίνει την ευκαιρία στους αθλητές όχι μόνο να διαγωνιστούν για μια θέση στην κορυφή και ένα από τα πραγματικά εμπνευσμένα φετινά μετάλλια, αλλά και να μετέχουν σε μια από τις καλύτερες αθλητικές γιορτές της περιοχής.
Κορυφαίος στα 10 χιλιόμετρα ήταν ο πολυνίκης αθλητής του Εθνικού, Τανούς Πέτρος Αμπντάλα με χρόνο 00:35:04 (καθ. χρόνος 00:35:02), αφήνοντας δεύτερο τον Ηλία Νικολόπουλο του ΣΔΥΜ-ZOUGLA TEAM με μόλις 22 δευτερόλεπτα διαφορά (χρόνος 00:35:26, καθ. χρόνος 00:35:26) και τρίτο τον Νικόδημο Νικολακέα του Smart-Run που σημείωσε χρόνο 00:35:47 (καθ. χρόνος 00:35:47).
Στα 5 χιλιόμετρα του 5ου Δρόμου Δυτικής Μάνης πρώτος ήταν ο δρομέας του διοργανωτή Συλλόγου Δρομέων Υγείας Μεσσηνίας, Κώστας Μητρογιαννόπουλος με χρόνο 00:21:23 (καθ. χρόνος 00:21:22). Στη 2η θέση τερμάτισε ο Γιάννης Αγγελόπουλος των Μαραθωνοδρόμων Δρομείς Αργολίδας (χρόνος 00:21:53, καθ. χρόνος 00:21:52) και τρίτος ο Νίκος Πονηρέας του 2407 Mountain Activities (χρόνος 00:22:53, καθ. χρόνος 00:22:52).
Όσο για τον 2ο Κολυμβητικό Αγώνα, νικητής του ενός 1 χιλιομέτρου ήταν ο 22χρονος Δημήτρης Σταμάτιου με χρόνο 00:12:43 (καθ. χρόνος 00:12:42), ενώ στον αντίστοιχο αγώνα των 2 χιλιομέτρων πρώτος τερμάτισε ο 21χρονος πρωταθλητής της κολύμβησης (ξεκίνησε την καριέρα του στο ΝΟ Καλαμάτας) Κωνσταντίνος Κοντόπουλος με χρόνο 00:26:32 (καθ. χρόνος 00:26:31)!
Εξαιρετική πινελιά φέτος τα μετάλλια που δόθηκαν σε όλους τους νικητές και αγωνιζόμενους. Μετάλλια που για 3η χρονιά επιμελήθηκε το tsigaki.gr και συγκεκριμένα η Βάσω Αβραμέα. Χρησιμοποιώντας κι αναδεικνύοντας την ομορφιά μέσα από την απλότητα, η κα Αβραμέα επέλεξε ένα βότσαλο και έναν πάτο αναψυκτικών δημιουργώντας ένα εξαιρετικό και καλαίσθητο μετάλλιο.

Τα αποτελέσματα ανά αγώνισμα:

5ος ΔΡΟΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΝΗΣ 10χλμ
1. Τανούς Πέτρος Αμπντάλα Εθνικός (χρόνος 00:35:04, καθ. χρόνος 00:35:02)
2. Ηλίας Νικολόπουλος ΣΔΥΜ-ZOUGLA TEAM (χρόνος 00:35:26 , καθ. χρόνος 00:35:26)
3. Νικόδημος Νικολακέας Smart-Run(χρόνος 00:35:47, καθ. χρόνος 00:35:47)
4. Στέφανος Σερέτης (χρόνος 00:36:59, καθ. χρόνος 00:36:57)
5. Βασίλης Μίχος ΣΔΥΜ-24100 Τρίαθλον Club (χρόνος 00:39:56 , καθ. χρόνος 00:39:54)
6. Emiliano Kano ΣΔΥΜ (χρόνος 00:40:58 , καθ. χρόνος 00:40:58)
7. Δημ. Καψαλόποδας ΣΔΥΜ (χρόνος 00:41:11, καθ. χρόνος 00:41:09)
8. Γεώργιος Ψαλλίδας ΣΔΥΜ (χρόνος 00:41:52 , καθ. χρόνος 00:41:51)
9. Αναστ. Τσουλογιάννης Σπαρτιάτες Δρομείς (χρόνος 00:42:12 , καθ. χρόνος 00:42:10)
10. Zdrava Visku (χρόνος 00:42:17, καθ. χρόνος 00:42:10)
11. Ιωάννης Καλογερόπουλος TEAM (χρόνος 00:43:08, καθ. χρόνος 00:43:05)
12. Χρήστος Ρούμπος  (χρόνος 00:43:36, καθ. χρόνος 00:43:31)
13. Σταυρός Παπαδόπουλος Bike Park Kalamata (χρόνος 00:43:46, καθ. χρόνος 00:43:40)
14. Richard Whotke Germany (χρόνος 00:44:00, καθ. χρόνος 00:43:57)
15. Αθανάσιος Κλάδης (χρόνος 00:44:12 , καθ. χρόνος 00:44:08)
16. Γιώργος Καστριτσέας 24100 Triathlon Club SDYM (χρόνος 00:44:42, καθ. χρόνος 00:44:40)
17. Κιόσα Άλντο (χρόνος 00:44:45, καθ. χρόνος 00:44:39)
18. Μπάριαν Χάμκο (χρόνος 00:44:49, καθ. χρόνος 00:44:43)
19. Γιάννης Νικολόπουλος X-Treme Stores Club (χρόνος 00:44:55, καθ. χρόνος 00:44:54)
20. Bill Deakin (χρόνος 00:44:57, καθ. χρόνος 00:44:53)
21. Κώστας Γεωργιόπουλος (χρόνος 00:45:00, καθ. χρόνος 00:44:59)
22. Παναγιώτης Καλαμπόκης (χρόνος 00:45:32 , καθ. χρόνος 00:45:26)
23. Γεώργιος Πανοβράκος Marothonodromoi Dromis Argolidas (χρόνος 00:45:44, καθ. χρόνος 00:45:44)
24. Sandry Kume Stoupa (χρόνος 00:46:11, καθ. χρόνος 00:46:07)
25. Grzegorz Luczak (χρόνος 00:46:14, καθ. χρόνος 00:46:10)
26. Βασίλης Σούμπλης ΣΔΥΜ (χρόνος 00:46:48, καθ. χρόνος 00:46:45)
27. Διονύσης Κοκκορής ΣΔΥΜ (χρόνος 00:47:14, καθ. χρόνος 00:47:13)
28. Βασιλική Μπάκα (χρόνος 00:47:15, καθ. χρόνος 00:47:11)
29. Χρήστος Βασιλείου X-Treme Stores Club (χρόνος 00:47:45, καθ. χρόνος 00:47:43)
30. Δημήτρης Χρηστέας (χρόνος 00:47:59 , καθ. χρόνος 00:47:47)
31. Παντελής Σταμάτης (χρόνος 00:48:21, καθ. χρόνος 00:48:18)
32. Σπύρος Φωτάκης (χρόνος 00:48:56, καθ. χρόνος 00:48:46)
33. Βασίλης Τότσικας(χρόνος  00:49:09, καθ. χρόνος 00:48:58)
34. Νίκος Ορφανός MANIACS - ΣΔΥΜ (χρόνος 00:49:25, καθ. χρόνος 00:49:15)
35. Θεμιστοκλής Αγγελόπουλος MANIACS S.D.Y.M (χρόνος 00:49:26, καθ. χρόνος 00:49:26)
36. Στέφανος Πατεράκης ΣΔΥΜ (χρόνος 00:49:28, καθ. χρόνος 00:49:12)
37. Άλμπορεν Χάμκο (χρόνος 00:49:58, καθ. χρόνος 00:49:52)
38. Δημήτρης Βαλάσης ΣΔΥΜ (χρόνος 00:49:58, καθ. χρόνος 00:49:50)
39. Καλλιόπη Μαντζουνέα ΣΔΥΜ-MANIACS (χρόνος 00:50:01 00:49:59)
40. Θεμιστοκλής Νταβέας (χρόνος 00:50:07, καθ. χρόνος 00:50:01)
41. Wudtke Richard (χρόνος 00:50:08, καθ. χρόνος 00:49:52)
42. Ηλίας Τσίγκος ΣΔΥΜ (χρόνος 00:50:11, καθ. χρόνος 00:50:11)
43. Κων/νος Καλκανής (χρόνος  00:50:19, καθ. χρόνος 00:50:07)
44. Ελίζα Σαραντεα  (χρόνος 00:50:20, καθ. χρόνος 00:50:09)
45. Γιώργος Πασχάλης Lepanto Runners (χρόνος 00:50:20, καθ. χρόνος 00:50:07)
46. Δημήτρης Πουλόπουλος Ε.Ο.Σ. Καλαμάτας (χρόνος 00:50:31, καθ. χρόνος 00:50:23)
47. Παν. Κοζομπόλης ΣΔΥΜ(χρόνος 00:50:36, καθ. χρόνος 00:50:28)
48. Αριστόδημος Κεφαλάς (χρόνος 00:50:41, καθ. χρόνος 00:50:38)
49. Θοδωρής Κόντος ΕΟΣ Καλαμάτας (χρόνος 00:50:41, καθ. χρόνος 00:50:34)
50. Γιώργος Κοζομπόλης ΣΔΥΜ (χρόνος 00:50:52, καθ. χρόνος 00:50:44)
51. Ματθαίος Καπετανέας ΣΔΥΜ (Maniacs) (χρόνος 00:50:54, καθ. χρόνος  00:50:51)
52. Αναστ. Κανελλόπουλος ΣΔΥΜ (χρόνος 00:50:58, καθ. χρόνος 00:50:56)
53. Θάνος Θόδωρας ΣΔΥΜ (χρόνος 00:51:30, καθ. χρόνος 00:51:28)
54. Γιάννης Λάππας (χρόνος 00:51:38, καθ. χρόνος 00:51:23)
55. Νίκος Κολοκοτρώνης (χρόνος 00:51:43, καθ. χρόνος 00:51:29)
56. Παν. Πούπουζας ΣΔΥΜ (χρόνος 00:51:53, καθ. χρόνος 00:51:50)
57. Δημ. Αποστολίδης (χρόνος 00:52:06, καθ. χρόνος 00:51:59)
58. Kevan Booles (χρόνος 00:52:15, καθ. χρόνος 00:52:00)
59. Ηλίας Δρυμώνης ΣΔΥΜ (χρόνος 00:52:22, καθ. χρόνος 00:52:21)
60. Νίκος Μπούνας ΣΔΥΜ (χρόνος 00:52:24, καθ. χρόνος 00:52:19)
61. Σταύρος Ζούζουλας ΣΔΥΜ (χρόνος 00:52:24, καθ. χρόνος 00:52:20)
62. Δημήτρης Δημητσάς (χρόνος 00:52:48, καθ. χρόνος 00:52:40)
63. Ευάγγελος Σιόμπολας Marathon Club (χρόνος 00:52:55, καθ. χρόνος 00:52:55)
64. Αθανάσιος Ψαρρέας ΣΔΥΜ (χρόνος 00:53:00 00:52:54)
65. Χρήστος Παναγιωτόπουλος Απόλλων Δυτ. Αττικής (χρόνος 00:53:08, καθ. χρόνος 00:53:02)
66. Απόστολος Πετρομανιάτης (χρόνος 00:53:13, καθ. χρόνος 00:53:06)
67. Παρασκευή Τασιοπούλου ΣΔΥΜ (χρόνος 00:53:13, καθ. χρόνος 00:53:02)
68. Clemens Shurman (χρόνος 00:53:31, καθ. χρόνος 00:53:20)
69. Ιωάννης Φλώρος (χρόνος 00:53:32, καθ. χρόνος 00:53:28)
70. Χρήστος Αναγνωστάκος Α.Π.Σ Καλλισθένης (χρόνος 00:53:32, καθ. χρόνος 00:53:28)
71. Αναστάσιος Καλαμπόκης (χρόνος 00:53:51, καθ. χρόνος 00:53:37)
72. Ευτύχιος Τασιόπουλος ΣΔΥΜ (χρόνος 00:53:59, καθ. χρόνος 00:53:54)
73. Γιάννης Στεφάνου (χρόνος 00:54:03, καθ. χρόνος 00:53:53)
74. Κων/νος Ραχιώτης Αριάδνη(χρόνος 00:54:04 , καθ. χρόνος 00:54:04)
75. Παν. Καμπάς ΣΔΥΜ (χρόνος 00:54:05, καθ. χρόνος 00:54:00)
76. Σταυρούλα Φλώρου ΣΔΥΜ (χρόνος 00:54:05, καθ. χρόνος 00:54:03)
77. Σταύρος Ψυρρόπουλος ΕΟΣ Καλαμάτας (χρόνος 00:54:05, καθ. χρόνος 00:53:57)
78. Κων/νος Δρακουλάκος (χρόνος 00:54:35, καθ. χρόνος 00:54:23)
79. Γεώργιος Καραγιάννης SNAILS (χρόνος 00:54:48, καθ. χρόνος 00:54:34)
80. Δημ. Τουλάι (χρόνος 00:54:52, καθ. χρόνος 00:54:38)
81. Βασιλική Βαΐνα ΣΔΥΜ (χρόνος 00:55:01, καθ. χρόνος 00:54:58)
82. Γιώργος Δημητρέας  (χρόνος 00:55:11, καθ. χρόνος 00:55:06)
83. Κων/νος Σκαρέας 2407 Mountain Activities (χρόνος 00:55:18, καθ. χρόνος 00:55:06)
84. Παναγιώτης Χρυσός (χρόνος 00:55:24, καθ. χρόνος 00:55:13)
85. Γιώργος Παπανικολόπουλος Lida Apartments (χρόνος 00:55:44, καθ. χρόνος  00:55:42)

86. Δημ. Θεοφιλόπουλος Kastro Running Team (χρόνος 00:55:49, καθ. χρόνος 00:55:40)
87. Γιώργος Σταύρου (χρόνος 00:55:56, καθ. χρόνος 00:55:50)
88. Lee Shepard England (χρόνος 00:55:57, καθ. χρόνος 00:55:51)
89. Δημ. Κορωνιάδης (χρόνος 00:56:01, καθ. χρόνος 00:55:52)
90. Ευάγγελος Κατσαρέας (χρόνος 00:56:33, καθ. χρόνος 00:56:30)
91. Ευθύμιος Αλεξόπουλος ΣΔΥΜ (χρόνος 00:56:42, καθ. χρόνος 00:56:37)
92. Dewi Wyn Owen (χρόνος 00:56:52, καθ. χρόνος 00:56:38)
93. Νίκος Τελατινίδης Σ.Δ.Υ. Αθήνας (χρόνος 00:56:56, καθ. χρόνος 00:56:49)
94. Γιώργος Ιάκωβος ΣΔΥΜ (χρόνος 00:57:05, καθ. χρόνος 00:57:00)
95. Σωτήρης Ζερβέας Snails Running Team (χρόνος 00:57:06, καθ. χρόνος 00:56:59)
96. Γιώργος Μιχαλάκης ΣΔΥΜ (χρόνος 00:57:15, καθ. χρόνος 00:57:08)
97. Δημήτρης Μελεξόπουλος Lida Apartments Running Team (χρόνος 00:57:33, καθ. χρόνος 00:57:30)
98. Νικόλαος Μιχαλάκης ΣΔΥΜ (χρόνος 00:57:42, καθ. χρόνος 00:57:37)
99. Παναγιώτης Δούσης ΣΔΥΜ (χρόνος 00:58:18, καθ. χρόνος 00:58:18)
100. Ευστράτιος Θεοχάρης (χρόνος 00:58:47, καθ. χρόνος 00:58:45)
101. Έλενα Πεκιαρίδου (χρόνος 00:58:48, καθ. χρόνος 00:58:45)
102. Γιώργος Εκμετζόγλου (χρόνος 00:58:57, καθ. χρόνος 00:58:45)
103. Ηλίας Νταής (χρόνος 00:58:58, καθ. χρόνος 00:58:47)
104. Ιωάννης Μαραμπέας (χρόνος 00:58:59, καθ. χρόνος 00:58:47)
105. Φώτης Κονταργύρης SDYM (χρόνος 00:59:35, καθ. χρόνος 00:59:25)
106. Παναγιώτης Πυλιώτης ΣΔΥΜ (χρόνος 00:59:44, καθ. χρόνος 00:59:39)
107. Γιάννης Αβραμέας (χρόνος 00:59:50, καθ. χρόνος 00:59:33)
108. Γιάννης Σταθόπουλος (χρόνος 01:00:10, καθ. χρόνος 00:59:55)
109. Diaconescu Claudio Stoupa (χρόνος 01:00:24, καθ. χρόνος 01:00:11)
110. Β. Βαλσαμάκη-Κάτσου ΣΔΥΜ (χρόνος 01:00:31, καθ. χρόνος 01:00:25)
111. Λεων. Παπαδόπουλος ΣΔΥΜ (χρόνος 01:00:31, καθ. χρόνος 01:00:28)
112. Roland Mimer (χρόνος 01:00:37, καθ. χρόνος 01:00:23)
113. Dawn Harney (χρόνος 01:00:37, καθ. χρόνος 01:00:24)
114. Γεώργιος Μπρούμας ΣΔΥΜ (χρόνος 01:00:48, καθ. χρόνος 01:00:42)
115. Γιώργος Θεοδοσάτος ΣΔΥΜ (χρόνος 01:00:58, καθ. χρόνος 01:00:53)
116. Ηλίας Μπούνας X-Treme Stores Club (χρόνος 01:01:03, καθ. χρόνος 01:00:54)
117. Παν. Καρμίρης (χρόνος 01:01:12, καθ. χρόνος 01:00:58)
118. Αλέκος Τσατάς (χρόνος 01:02:14, καθ. χρόνος 01:02:14)
119. Whitney Michel (χρόνος 01:02:33, καθ. χρόνος 01:02:23)
120. Elliot Michel (χρόνος 01:02:33, καθ. χρόνος 01:02:23)
121. Αριάνα Χούτου (χρόνος 01:02:33, καθ. χρόνος 01:02:28)
122. Ιωάννα Βασιλαδιώτη ΣΔΥΜ (χρόνος 01:02:33 01:02:29
123. Δημ. Κασκούτης Μεσσήνιοι Δρομείς (χρόνος 01:02:34 , καθ. χρόνος 01:02:28)
124. Νίκος Γιαννουλέας (χρόνος 01:03:37, καθ. χρόνος 01:03:26)
125. Κων/νος Μουτεβελής (χρόνος 01:03:56, καθ. χρόνος 01:03:49)
126. Σοφία Νικολακέα ΣΔΥΜ (χρόνος 01:04:18, καθ. χρόνος 01:04:09)
127. Νικήτας Τσίχλας Kastro Running Team (χρόνος 01:04:56, καθ. χρόνος 01:04:46)
128. Αλέξανδρος Μουτζούρης (χρόνος 01:04:57, καθ. χρόνος 01:04:44)
129. Βασίλειος Κουμανάκος (χρόνος 01:05:32, καθ. χρόνος 01:05:18)
130. Δημ. Ξυδέας Μεσσήνιοι Δρομείς (χρόνος 01:05:55, καθ. χρόνος 01:05:48)
131. Φώτης Χαβιαρλής Μαραθωνοδρόμοι Δρομείς Αργολίδα (χρόνος 01:05:56, καθ. χρόνος 01:05:49)
132. Σωκράτης Γαληνέας ΣΔΥΜ (χρόνος 01:05:56, καθ. χρόνος 01:05:43)
133. Ιωάννα Κωτσαρέλη (χρόνος 01:06:12, καθ. χρόνος 01:06:00)
134. Αντωνία Μπαρμπετσέα (χρόνος 01:06:12, καθ. χρόνος 01:06:06)
135. Gerrit Meyer Netherlands (χρόνος 01:06:44, καθ. χρόνος 01:06:30)
136. Σοφία Ηλιοπούλου Book Runners (χρόνος 01:06:44, καθ. χρόνος 01:06:33)
137. Κων/να Ζαχαράκη ΣΔΥΜ (χρόνος 01:08:17, καθ. χρόνος 01:08:12)
138. Κων/νος Αναστασίου (χρόνος 01:11:52, καθ. χρόνος 01:11:49)
139. Κλαούντια Πετριμέας ΣΔΥΜ Maniacs (χρόνος 01:12:24, καθ. χρόνος 01:12:19)
140. Χρήστος Μέτσο (χρόνος 01:13:53, καθ. χρόνος 01:13:50)
141. Ευαγγέλια Γιαννάκη Αριάδνη (χρόνος 01:14:18, καθ. χρόνος 01:14:11)
142. Κυριάκος Πατσαλής (χρόνος 01:15:22, καθ. χρόνος 01:15:22)
143. Σπύρος Καλούδης (χρόνος 01:16:29, καθ. χρόνος 01:16:12)
144. Χρυσούλα Παπαδοπούλου ΣΔΥΜ (χρόνος 01:19:45, καθ. χρόνος 01:19:42)
145. Κων/να Ευτυχιάκου ΣΔΥΜ (χρόνος 01:19:45, καθ. χρόνος 01:19:42)

5ος ΔΡΟΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΝΗΣ 5χλμ

1. Κώστας Μητρογιαννόπουλος ΣΔΥΜ (χρόνος 00:21:23, καθ. χρόνος 00:21:22)
2. Γιάννης Αγγελόπουλος Marothonodromoi Dromis Argolidas (χρόνος 00:21:53, καθ. χρόνος 00:21:52)
3. Νίκος Πονηρέας 2407 Mountain Activities (χρόνος 00:22:53, καθ. χρόνος 00:22:52)
4. Δημήτριος Ρούτσης ΣΔΥΜ (χρόνος 00:23:00, καθ. χρόνος 00:22:58)
5. Γιώργος Φούντας (χρόνος 00:24:02, καθ. χρόνος 00:23:53)
6. Νίκος Μπαζίγος Αίαντας(χρόνος 00:25:13, καθ. χρόνος 00:25:05)
7. Γιώργος Τσιλιγωνέας (χρόνος 00:25:39, καθ. χρόνος 00:25:37)
8. Άγγελος Γιάννης Panionios F.C (χρόνος 00:25:39, καθ. χρόνος 00:25:38)
9. Κ. Αγγελόπουλος Marothonodromoi Dromis Argolidas (χρόνος 00:25:48, καθ. χρόνος 00:25:46)
10. Γιώργος Νομικός (χρόνος 00:27:56, καθ. χρόνος 00:27:56)
11. Βαλασία Καπιτσίνου (χρόνος 00:28:00, καθ. χρόνος 00:27:56)
12. Θεοδώρα Φιφλή ΑΠΣ Καλλισθένης (χρόνος 00:28:33, καθ. χρόνος 00:28:28)
13. Μαίρη Αθανασοπούλου ΣΔΥΜ (χρόνος 00:29:32, καθ. χρόνος 00:29:30)
14. Νίκος Οικονομέας (χρόνος 00:29:42, καθ. χρόνος 00:29:42)
15. Αντρέα Στερβακόβα (χρόνος 00:29:55, καθ. χρόνος 00:29:47)
16. Αθηνά Ζερίτη (χρόνος 00:30:37, καθ. χρόνος 00:30:28)
17. Κων/νος Κρανιώτης (χρόνος 00:30:38, καθ. χρόνος 00:30:29)
18. Π-Ν Καλαρίτης (χρόνος 00:31:25, καθ. χρόνος 00:31:17)
19. Σκεντερ Χιούκα (χρόνος 00:31:29, καθ. χρόνος 00:31:27)
20. Αθηνά Θεοφίλου (χρόνος 00:31:51, καθ. χρόνος 00:31:46)
21. Λυκούργος Καμπάς ΣΔΥΜ (χρόνος 00:32:20, καθ. χρόνος 00:32:16)
22. Anne McNeill (χρόνος 00:32:26, καθ. χρόνος 00:32:19)
23. Νίκος Σακελλαρόπουλος ΣΔΥΜ (χρόνος 00:33:01, καθ. χρόνος 00:32:51)
24. Τρύφωνας Δουβρής (χρόνος 00:33:20, καθ. χρόνος 00:33:10)
25. Κατερίνα Κονταργύρη (χρόνος 00:33:20, καθ. χρόνος 00:33:10)
26. Αριστ. Σταυρόπουλος ΣΔΥΜ  (χρόνος 00:34:17, καθ. χρόνος 00:34:12)
27. Ελένη Θεοδωρακέα (χρόνος 00:34:36, καθ. χρόνος 00:34:32)
28. Jodie Hughes (χρόνος 00:35:53, καθ. χρόνος 00:35:46)
29. Ανάστασης Μπέκος (χρόνος 00:36:28, καθ. χρόνος 00:36:28)
30. Eugenie Endenburg (χρόνος 00:36:29, καθ. χρόνος 00:36:15)
31. Γεωργία Κοτσωνή Καλλισθένης (χρόνος 00:36:33, καθ. χρόνος 00:36:27)
32. Ελεονώρα Κυριακουλάκου (χρόνος 00:38:18, καθ. χρόνος 00:38:05)
33. Στέλιος Μπούρας ΣΔΥΜ (χρόνος 00:38:39, καθ. χρόνος 00:38:38)
34. Vicki Simms (χρόνος 00:39:08, καθ. χρόνος 00:38:58)
35. Χριστίνα Περδικέα AΠΟΜ Πήγασος(χρόνος 00:39:13, καθ. χρόνος 00:39:04)
36. Φωτ.-Χριστ. Λαμπροπούλου (χρόνος 00:39:13, καθ. χρόνος 00:39:04)
37. Ida Πετριμέα Α.Π.Ο.Μ Πήγασος(χρόνος 00:39:13, καθ. χρόνος 00:39:04)
38. Θάλεια Χουβαρδά (χρόνος 00:40:45, καθ. χρόνος 00:40:37)
39. Δέσποινα Τσατσαρώνη Bike Park Kalamata (χρόνος 00:40:49, καθ. χρόνος 00:40:42)
40. Πολυτίμη Θερριού ΣΔΥΜ (χρόνος 00:40:53, καθ. χρόνος 00:40:44)
41. Ιωάννα Μιχελάκου(χρόνος 00:44:16, καθ. χρόνος 00:44:09)
42. Γιώργος Κουκούτης (χρόνος 00:47:40, καθ. χρόνος 00:47:39)
43. Ευτυχία Μπαρμπετσέα (χρόνος 00:50:56, καθ. χρόνος 00:50:56)

2ος ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 1χλμ
1. Δημήτρης Σταμάτιου (χρόνος 00:12:43, καθ. χρόνος 00:12:42)
2. Βασίλης Μίχος (χρόνος 00:15:02, καθ. χρόνος 00:15:00)
3. Σταθάκης Ιωάννης (χρόνος 00:15:09, καθ. χρόνος 00:15:09)
4. Σταθάκης Κων/νος( χρόνος 00:16:12, καθ. χρόνος 00:16:11)
5. Μπεγέτης Ηλίας (χρόνος 00:17:36, καθ. χρόνος 00:17:36)
6. Χότζεας Κώστας (χρόνος 00:18:53, καθ. χρόνος 00:18:51)
7. Kume Sandry (χρόνος 00:22:19, καθ. χρόνος 00:22:16)
8. Ελένη Τσιγαρίδα (χρόνος 00:22:29, καθ. χρόνος 00:22:27)
9. Julie Webster (χρόνος 00:23:07, καθ. χρόνος 00:23:03)
10. Αγγελική Γκούζου (χρόνος 00:23:09, καθ. χρόνος 00:23:05)
11. Κων/νος Κρανιώτης (χρόνος 00:23:20, καθ. χρόνος 00:23:15)
12. Αθηνά Ζερίτη (χρόνος 00:23:37, καθ. χρόνος 00:23:32)
13. Joseph Webster (χρόνος 00:24:01, καθ. χρόνος 00:23:56)
14. Fismat Hanko (χρόνος 00:25:09, καθ. χρόνος 00:25:09)
15. - (χρόνος 00:25:18, καθ. χρόνος 00:25:12)
16. Chandfer Liz (χρόνος 00:25:25, καθ. χρόνος 00:25:19)
17. Παν. Μπαρμπετσέας (χρόνος 00:25:38, καθ. χρόνος 00:25:35)
18. Αγγελική Κελεπούρη (χρόνος 00:29:17, καθ. χρόνος 00:29:13)
19. Χρ. Αναγνωστάκος (χρόνος 00:31:40, καθ. χρόνος 00:31:37)
20. Πηνελόπη Κατσαρά (χρόνος 00:36:54, καθ. χρόνος 00:36:48)
21. Σταυρούλα Καπετανέα (χρόνος 00:44:38, καθ. χρόνος 00:44:35)

2ος ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ Αγώνας 2χλμ


1. Κων/νος Κοντόπουλος (χρόνος 00:26:32, καθ. χρόνος 00:26:31)
2. Τάκης Λαγοπάτης (χρόνος 00:31:41, καθ. χρόνος 00:31:39)
3. Κατερίνα Κονταργύρη (χρόνος 00:35:07, καθ. χρόνος 00:35:04)
4. Καστριτσέας Γιώργος (χρόνος 00:35:09, καθ. χρόνος 00:35:07)
5. Νίκος Ορφανός (χρόνος 00:40:40, καθ. χρόνος 00:40:38)
6. Σαραντέα Ελίζα (χρόνος 00:40:56, καθ. χρόνος 00:40:55)
7. Καπετανέας Ματθαίος (χρόνος 00:41:57, καθ. χρόνος 00:41:56)
8. Γιώργος Νικολακέας (χρόνος 00:42:08, καθ. χρόνος 00:42:05)
9. Καλλιόπη Μαντζουνέα (χρόνος 00:44:08, καθ. χρόνος 00:44:07)
10. Ευγενειάδης Κων/νος (χρόνος 00:48:53, καθ. χρόνος 00:48:52)



Φωτό: Παναγιώτα Ορφανού

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου